Powrót do przeszłosci

4/16/2016 karyn.pl 8 Comments

Wszystko zaczęło się w 2013 roku, założyłam bloga na pingerze. Na początku wiadomo posty nie były najwyższej jakości. Nie posiadałam nawet swojego aparatu, cały czas pożyczałam. Później zarobiłam troszkę kaski i kupiłam swój niewielki różowy aparacik. Przez długi czas nie miał mi kto robić zdjęć, więc aparat wieszałam na płocie, ustawiałam samowyzwalacz i coś tam się robiło. Kilka miesięcy później na urodziny dostałam od swojego chłopaka statyw to był strzał w 10. Zaczęłam wychodzić poza rejon mojego podwórka, nabierałam wprawy w robieniu zdjęć i ich edycji. Posty stawały się coraz ciekawsze a zdjęcia coraz lepsze. Dziś chcę wam pokazać jak wyglądała moja metamorfoza, od pulchniejszej dziewczyny z różowym aparatem do dziewczyny, która odnalazła swoją pasję chodź miała lepsze i gorsze dni w blogowaniu, ale się nie poddała i dalej to robi.

Po więcej hitów zapraszam na stary blog:  KLIK

2013/20142015/2016
8 komentarzy:

 1. Wow, przeszłaś niezłą przemianę :D Ale i tak stwierdzam, ze zawsze miałaś świetny styl ;) Teraz jesteś charakterną laską z pazurem :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiany zmiany zmiany, mega pozytywne, chociaż i tak od x lat podziwiam Ciebie i Twoja mamę bo ona też ma swój własny niepowtarzalny styl :) btw. Rób wyprzedaż szafy bo podoba mi się kombinezon z 2013/2014 M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę bardzo dużą przemianę:) Twoje włosy, z tego co tu widać też chyba dość dużo przeszły! Po zdjęciach widać, że od początku miałaś dobry gust i zamiłowanie do kreowania stylizacji:)

  xyzqui.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, super przegląd. Jak widać z czasem Twój styl uległ zmianie. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na www.lap-stajla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest progres, jest przemiana :) Trzymaj tak dalej! :)

  http://garderobelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo fajnych stylizacji , zmiana wielka ;*
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zmieniłaś się i to bardzo na plus.
  Fajny powrót do przeszłości :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń