Black pants white shirt...

3/18/2015 karyn.pl 5 Comments

Wiecie już ze Second Handy to jedne z moich ulubionych miejsc do kupowania ubrań. Nie dość, że tanie to i możliwość spotkania kogoś w tym samym, mało prawdopodobna. Często kupuje rzeczy, które są na mnie za duże, są męskie albo nawet dziecięce. Rozmiar rozmiarowi nie równy. Dziś zestawiłam rzeczy zakupione właśnie w SH, jedynie marynarka jest uszyta przez moją mamite. Baletki to mój najnowszy DIY. Były to zwykłe baletki które cały czas mi spadały, doszyłam do nich kilka kawałków sznurka, resztą co mi została, przewiązałam i teraz trzymają się całkiem dobrze.

A wracając kochani do sprawy mojej pracy, dostałam wiele komentarzy od was, gdzie piszecie na temat pracy dorywczej, na temat staży po studiach. Ja skończyłam studia w 2013 roku i od tamtej pory jestem na bezrobociu, nie szukam pracy dorywczej, szukam czegoś co pozwoli mi na wyprowadzenie się z domu. Byłam na kilku rozmowach o staż i wierzcie mi ale w większości dostawali się ludzie po znajomościach. To nie jest takie proste ale co walczymy dalej.


 FOLLOW ME:


okulary - allegro || koszula, pasek, torebka - no name SH || spodnie, baletki - new look SH || marynarka - by mamita

5 komentarzy:

 1. świetnie

  http://iamemilias.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Marynarka jest świetna! Klasyka w najlepszym wydaniu moja droga!

  Zapraszam na nowy post:
  http://alanja.blogspot.com/2015/03/targi-beauty-forum-2015-konkurs-o.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się pomysł z butami, świetny efekt. Życzę powodzenia w szukaniu pracy, niestety nastały takie czasy, że bez znajomości może być ciężko. Ja po studiach, które skończyłam w 2011 poszłam pracować do sklepu. A potem do SH. I w tym SH też pewnie dostałam pracę tylko dlatego, że w czasie studiów dorabiałam tam na rozkładaniu towaru. No ale cóż żadna praca nie hańbi, pod warunkiem, że pozwala Ci na utrzymanie się i rozumiem dlaczego nie szukasz niczego dorywczego. W końcu znajdziesz tą wymarzoną, będę trzymać kciuki :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Klasycznie i elegancko ;)

  classy-nation.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń